Tartu, Ilmatsalu 5

5198 7258

elise.tollimae@gmail.com

Jälgi minu tegemisi ka sotsiaalmeedias

Mina olen Elise Tõllimäe ja olen väljaõppes pereterapeut

Saame tuttavaks!

Suur osa minu lapsepõlvest möödus kasvades keset metsi ja heinamaid - see aeg oli ilus, aga kahjuks ka väga üksildane. See kogemus andis mulle kinnitust sellest, kui oluline osa on elus suhtlemisel ja ühenduses olemisel. Vajadus olla mõistetud, kuuldud ja nähtud.

See vajadus ongi mind suunanud siia, kus olen täna. Elu on pakkunud mulle rikkaliku kogemuse olla kontaktis ja ühenduses mitmete erinevate inimeste ning olukordadega. Elu jooksul olen olnud kontaktis nii sõltuvus- kui psüühikahäirega inimestega ning see on mulle palju õpetanud.

2020. aasta sügisel lisandus meie perre poeg Johannes. Tema kõrval õpime koos elukaaslasega lapsevanemaks olemise rõõme ja valusid ning mis salata - õpime ka ise enda ja oma paarisuhte osas olema teadlikumad, sõbralikumad, mõistvamad.

Minu juures on sul turvaline ja avatud keskkond - kus end nähtavaks ja kuuldavaks teha, kus jagada seda, mida mujal jagada ei julge.

Minu filosoofia

Elu valusad õppetunnid võivad mõjutada usaldust meie lähisuhetes ning võib tekkida tunne justkui lööks maapind jalge all kõikuma. Teekond mäe jalamilt tippu võib paista järsk ja hirmuäratav. Nõuab palju julgust tunnistada oma raskuseid ning otsida abi terapeudilt, kes aitab samm-sammu haaval taas oma elu üle kontrolli võtta.
Olen Sulle sellel teekonnal kaasteeline, koos Sinuga taastame toetavad suhted lähedastega, loome paarisuhtesse intiimsust ning edendame ja arendame eneseteadlikkust.

Minu eesmärgiks on luua ruum ja keskkond, kus Sa saad tunda toetust ja abi ning turvaliselt end avada ja jagada oma muresid. Üheskoos liigume Sinu eesmärkide täitumise suunas, et saaksid elada täisväärtuslikku elu.

90-minutiline perepaariteraapia seanss 80€

Tule pereteraapiasse ja kasva koos perega

Broneeri aeg

Tartu, Ilmatsalu 5

5198 7258

elise.tollimae@gmail.com

Jälgi minu tegemisi ka sotsiaalmeedias

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram