Kastani 42, Aparaaditehas

5198 7258

elise.tollimae@gmail.com

Jälgi minu tegemisi ka sotsiaalmeedias

ELISE TÕLLIMÄE

Pereterapeut Tartus (väljaõppes)

Minu eesmärgiks on luua ruum ja keskkond, kus Sa saad tunda toetust ja abi ning turvaliselt end avada ja jagada oma muresid. Üheskoos liigume Sinu eesmärkide täitumise suunas, et saaksid elada täisväärtuslikku elu.
Pereterapeut Elise Tõllimäe metsas. Pilt

Meedias

RÄÄGI MINUGA
Lastekaitse Liidu aastakonverents

„Minu reeglid, soovid ja vajadused.” Noorema kooliea arenguetapp.

Lastekaitse Liidu aastakonverents “Räägi minuga” 23. novembril 2023.a
Konverents toimub MTÜ Lastekaitse Liidu ja Sotsiaalministeeriumi strateegilise partnerluse projekti „Koostöös laste ja perede heaks“ raames.
Konverentsi visuaal Ain Saarelt ja ülekannet teostas Sinisilm Films OÜ.
Kontori pilt Tartus, aparaaditehasses.

Pereterapeut annab nõu: kuidas kolimisprotsess lastele võimalikult valutuks muuta?

Annabel Parts / 17.04.2023 kell 15:03
Tänapäeva liikuv eluviis võimaldab mugavalt elu mitme erineva koha vahel ära jagada, kuid soosib ka paljusid kolima. Elukoha muutmine on suur ettevõtmine ja erinevused eluolus ning uue kooli, elukoha, inimeste ja keskkonnaga harjumine võib keeruline olla nii vanematele kui ka lastele. Rääkisime teemast Pereterapeut Elise Tõllimäega, kes tõi välja mõned mõtted ...
Loe veel

Minu lugu

Suur osa minu lapsepõlvest möödus kasvades keset metsi ja heinamaid - see aeg oli ilus, aga kahjuks ka väga üksildane. See kogemus andis mulle kinnitust sellest, kui oluline osa on elus suhtlemisel ja ühenduses olemisel. Vajadus olla mõistetud, kuuldud ja nähtud.

See vajadus ongi mind suunanud siia, kus olen täna. Elu on pakkunud mulle rikkaliku kogemuse olla kontaktis ja ühenduses mitmete erinevate inimeste ning olukordadega. Elu jooksul olen olnud kontaktis nii sõltuvus- kui psüühikahäirega inimestega ning see on mulle palju õpetanud.

2020. aasta sügisel lisandus meie perre poeg Johannes. Tema kõrval õpime koos elukaaslasega lapsevanemaks olemise rõõme ja valusid ning mis salata - õpime ka ise enda ja oma paarisuhte osas olema teadlikumad, sõbralikumad, mõistvamad.

Minu juures on sul turvaline ja avatud keskkond - kus end nähtavaks ja kuuldavaks teha, kus jagada seda, mida mujal jagada ei julge.
foto: Krista Katel-Jalak

Minu filosoofia

Elu valusad õppetunnid võivad mõjutada usaldust meie lähisuhetes ning võib tekkida tunne justkui lööks maapind jalge all kõikuma. Teekond mäe jalamilt tippu võib paista järsk ja hirmuäratav. Nõuab palju julgust tunnistada oma raskuseid ning otsida abi terapeudilt, kes aitab samm-sammu haaval taas oma elu üle kontrolli võtta.
Olen Sulle sellel teekonnal kaasteeline, koos Sinuga taastame toetavad suhted lähedastega, loome paarisuhtesse intiimsust ning edendame ja arendame eneseteadlikkust.

Minu eesmärgiks on luua ruum ja keskkond, kus Sa saad tunda toetust ja abi ning turvaliselt end avada ja jagada oma muresid. Üheskoos liigume Sinu eesmärkide täitumise suunas, et saaksid elada täisväärtuslikku elu.
pereterapeut Elise Tõllimäe

Elise Tõllimäe

Pereterapeut tartus

Minu eesmärgiks on luua ruum ja keskkond, kus Sa saad tunda toetust ja abi ning turvaliselt end avada ja jagada oma muresid. Üheskoos liigume Sinu eesmärkide täitumise suunas, et saaksid elada täisväärtuslikku elu

Pereteraapia seanss 90 min (80 €)

Sobiva terapeudi leidmine on keeruline protsess ja seetõttu on esimene tutvumisseanss 60€. (järgnevad tavahinnaga)

• Individuaalseanss 60 min (55 €)

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram